معایب پنجره یو پی وی سی

مزایا و معایب پنجره یو پی وی سی

مزایای پنجره یو پی وی سی

در سالهای اخیر بیشترین پنجره ای که مورد استفاده قرار گرفته است پنجره دو جداره یو پی وی سی می باشد. اگر بخواهیم در رابطه با مزایا و معایب پنجره یو پی وی سی صحبت کنیم. از جمله مزایای پنجره یو پی وی سی هم این است که این نوع پنجره ها عایق صدا بوده و باعث ورود صداهای مزاحم نمی شود، عایق بودن در برابر سرما و گرما یکی دیگر از مزایای پنجره دو جداره بوده و در فصل های مختلف سال نیاز به وسایل سرمایشی و گرمایشی را به طور چشمگیر کاهش می دهد. همچنین در برابر گرد و خاک و آلودگی های محیطی عایق بوده و تا ۱۰۰% از ورود گرد و غبار جلوگیری می کند .

از دیگر مزیت های پنجره دو جداره  می توان به شکل پذیری آسان جهت ساخت پنجره در اشکال خاص اشاره کرد رنگ آمیزی راحت و آسان جهت تغییر رنگ نسبت به نمای ساختمان و یا به سلیقه خریدار، عدم اشتعال در آتش سوزی ، مقاوم در برابر سرقت ، سبک بودن آن نسبت به آهن و آلومینیوم و … اشاره کرد. یکی دیگر از معایب پنجره یو پی وی سی این است که اگر نصب پنجره یو پی وی سی به خوبی انجام نشود دیگر مزیت های بسیار پنجره دو جداره یو پی وی سی از جمله عایق گرما و صدا را به خوبی و با درصد بالا نخواهد داشت.

معایب پنجره یو پی وی سی

شاید این جمله کمی عجیب به نظر برسد که معایب پنجره یو پی وی سی را نام ببریم و یا اینکه این پنجره دو جداره دارای معایب خاصی نباشد. آن قدر مزایای آن زیاد است که اگر عیبی هم وجود داشته باشد به چشم نیاید. در کل می توان پنجره دو جداره یو پی وی سی را یک پنجره کامل معرفی کرد که ایراد گرفتن از آن کمی سخت باشد! البته تمامی گفته های فوق در صورتی درست می باشد که در انتخاب نوع پروفیل، یراق، شیشه و از همه مهم تر تولید کننده دقت کنیم. اگر یکی از این موارد  مخصوصا تولید کننده و نصب پنجره به خوبی و درستی انجام نگیرد و یا از متریال های نامناسب استفاده شود، شاهد یک‌ پنجره با معایب بسیار و غیر قابل استفاده خواهیم بود . بنابر این انتخاب تولید کننده یک امر بسیار مهم می باشد.

گروه صنعتی دایاوین با کادری مجرب و متخصص نیاز شما از یک پنجره دو جداره بدون عیب و نقص را برآورده میکند.