در این قسمت مقالات پنجره دو جداره برای آشنایی هر چه بیشتر شما علاقمندان عزیز با پنجره دو جداره و کسب اطلاعاتی چند درباره انواع پنجره های دو جداره و مزایا و معایب آن ها، همچنین آشنایی با طرح ها و مدل های مختلف آن می باشد. پنجره های دو جداره به دلیل مانع شدن از ورود گرد و غبار، سر و صدا و حرارت و برودت بسیار مورد توجه و علاقه ساختمان سازان قرار گرفته اند.

چگونه پنجره دو جداره عایق حرارتی است ؟
چگونه پنجره دو جداره عایق حرارتی است ؟
پنجره دو جداره عایق حرارتی بروند. اگر شما هم همین افراد هستید قصد دارید یک پنجره ای مناسب برای خود خریداری کنید تنها کافیست با ما در ارتباط باشید.
مزیت استفاده از حفاظ داخل شیشه دو جداره
مزیت استفاده از حفاظ داخل شیشه دو جداره
حفاظ داخل شیشه دو جداره چیست؟ این یکی از عمده تغییراتی است که تاکنون در ساخت شیشه دوجداره بوقوع پیوسته است. این تغییرات پیشرفته باعث گردیده است تا استحکام.
وازم شیشه دو جداره مناسب
لوازم شیشه دو جداره مناسب
مرکزفروش و نمایندگی لوازم شیشه دو جداره در شهر های مختلف وجود دارد. در شهر های بزرگی مثل تهران با توجه به اینکه کالاهای مختلف.
اجرای انواع شیشه دو جداره مات
اجرای انواع شیشه دو جداره مات
شیشه دو جداره مات علاوه بر مزایایی که شیشه های دو جداره دارند دارای قابلیت های بیشتری نیز شده است که از جمله آنها حفظ حریم خصوصی.
اجرای شیشه دو جداره برای پنجره آهنی
اجرای شیشه دو جداره برای پنجره آهنی
شیشه دو جداره برای پنجره آهنی چگونه از نفوذ سرو صدا جلوگیری می کند؟ روش وین تیونینگ امکان استفاده از عایق صوتی شیشه دوجداره را هدیه می‌دهد.
قیمت اجرای پنجره دو جداره صنعتی
قیمت اجرای پنجره دو جداره صنعتی
پنجره دو جداره صنعتی مزایای بسیار زیادی نسبت به انواع دستی آنها دارند. عایق صوتی بهتری هستند. در برابر هدر رفتن دمای اتاق بسیار مقاوم‌ترند.
قیمت ساخت پنجره دو جداره هلالی
قیمت ساخت پنجره دو جداره هلالی
قیمت پنجره دو جداره هلالی معمولا از پنجره های ساده بالاتر بوده و دلیل آن هم سختی ساخت هلال و شیشه آن میباشد که جدا از بحث زمانبر بودن آن نیاز به دستگاه است.
تاثیر ضخامت پنجره دو جداره
تاثیر ضخامت پنجره دو جداره
هرچقدر که ضخامت پنجره دو جداره پروفیل بیشتر باشد ورود صدا و سرما و گرما نیز کاهش پیدا میکند که این امر به دلیل وجود محفظه های داخل پروفیل میباشد.
استفاده صحیح از پنجره دو جداره
استفاده صحیح از پنجره دو جداره
یکی از نکات استفاده صحیح از پنجره دو جداره پنجره های دو جداره نگهداری آن میباشد مانند تمیز کردن پنجره و شیشه ، باید دقت داشته باشیم.
شیشه دو جداره رفلکس
استفاده از شیشه دو جداره رفلکس
شیشه دو جداره رفلکس ‌که یکی از دسته بندی های شیشه های دو جداره میباشد دارای رنگ های مختلف میباشد که میتوان به برنز و نقره ای و دودی اشاره کرد
توری پلیسه
توری پلیسه چیست و چه کاربردی دارد
توری پلیسه نسل جدید توری های پشه بند می باشند که به جای توری های ثابت سنتی در انواع پنجره های چوبی ، آهنی ، آلومینیومی و پی وی سی قابل استفاده می باشند.
حفاظ برای پنجره دو جداره
نصب انواع مدل حفاظ برای پنجره دو جداره
شاید این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که آیا برای از حفاظ برای پنجره دو جداره هم می توان استفاده کرد؟ آیا حفاظ پنجره دو جداره را زشت نمی کند؟ با ما باشید.
تعویض شیشه پنجره دو جداره
زمان و نحوه تعویض شیشه پنجره دو جداره
در صورتی که کارایی شیشه پنجره دو جداره کم شده و گرما یا سرمای بیرون از خانه را به داخل خانه انتقال می دهد، شما نیاز به تعویض شیشه پنجره دو جداره خود دارید.
رگلاژ پنجره دو جداره
رگلاژ پنجره دو جداره و upvc
شما هم می خواهید بدانید رگلاژ پنجره دو جداره و یو پی وی سی چیست؟ و آیا پنجره دو جداره شما نیاز به رگلاژ دارد یا خیر؟ در چه صورت پنجره را رگلاژ می کنند؟
تعمیر پنجره دو جداره
نگهداری و تعمیر پنجره دو جداره
تعمیر پنجره دو جداره یکی از چیزهایی است که شاید همه ما ندانیم چه زمانی باید انجام شود. این تعمیرات پنجره دو جداره مهم است و عمر پنجره را افزایش می دهد.
تعویض پنجره قدیمی
تعویض پنجره قدیمی با جدید بدون تخریب
تعویض پنجره قدیمی با پنجره دو جداره جدید هیچ گونه تخریبی ندارند و بعد از نصب پنجره دو جداره یو پی وی سی نیازی به بنایی و گچ کاری و تعمیرات ساختمان نیست.
تفاوت پنجره pvc با upvc
بررسی تفاوت پنجره pvc با upvc
در این مقاله به بررسی تفاوت پنجره pvc با upvc می پردازیم به گونه ای که شما عزیزانی که قصد خرید پنجره دو جداره را دارید بتوانید انتخاب مناسبی داشته باشید.
توری پنجره دو جداره
بررسی انواع توری پنجره دو جداره
توری پنجره دو جداره وسیله ای بسیار ضروری و غیر قابل حذف برای پنجره های منازل و ساختمان ها می باشد و نبود آن باعث ورود حشرات مختلف به منزل می شود.
پروفیل upvc
بررسی انواع پروفیل upvc
پروفیل upvc انواع مختلفی دارد که برای یک خرید خوب و مطمئن بهتر است که پروفیل های مختلف را با هم مقایسه کرده تا انتخاب متناسب با نیازتان را براورده کنید.
مقایسه پنجره ترمال بریک با upvc
مقایسه پنجره ترمال بریک با upvc
توضیحاتی را درباره مقایسه پنجره ترمال بریک با upvc برای شما عزیزان آماده کردیم تا در صورت قصد خرید پنجره دو جداره بتوانید از آنها استفاده کنید.
معایب پنجره یو پی وی سی
مزایا و معایب پنجره یو پی وی سی
از جمله مزایا و معایب پنجره یو پی وی سی که از بهترین پنجره های دو جداره است هم این است که این نوع پنجره ها عایق صدا بوده و باعث ورود صداهای مزاحم نمی شود.
سیستم ترمال بریک
پنجره با سیستم ترمال بریک
ساختار سیستم ترمال بریک به این صورت است که مابین دو آلومینیوم از عایقی به نام پلی آمید استفاده میشود که باعث میشود صدا، سرما و گرما منتقل نشود.
توری آکاردئونی
توری آکاردئونی
می خواهیم در رابطه با توری آکاردئونی توضیحاتی تقدیم کنیم. مشکل ورود حشرات به منزل یکی از مشکلاتی است که به طرق مختلف با آن دست و پنجه نرم می کنیم.
نصب پنجره یو پی وی سی
نصب پنجره یو پی وی سی
نصب پنجره یو پی وی سی یکی از مهمترین و اساسی ترین بخش های پنجره دو جداره می باشد که باید حتما توسط افراد آموزش دیده و متخصص انجام می شود.
یراق پنجره یو پی وی سی
یراق پنجره یو پی وی سی
. کشور های مختلفی یراق پنجره یو پی وی سی را تولید می کنند که می توان به آلمان ، ترکیه، ایران و... اشاره کرد که آلمان و ترکیه در صدر تولید کنندگان می باشند.
شیشه سکوریت
قیمت و مزایای شیشه سکوریت
در واقع شیشه سکوریت محصولی است از شیشه پنجره، شیشه رنگی، شیشه رفلکس دار، چاپ شده و یا لاکی که در ساختمان سازی کاربرد بسیاری دارد.
پنجره دو جداره عایق صوتی
پنجره دو جداره عایق صوتی
پنجره دو جداره یو پی وی سی می تواند مشکل آلودگی صوتی را برطرف کنند زیرا این نوع پنجره دو جداره عایق صوتی است و از ورود سر و صدا به منزل شما جلوگیری می کند.
پنجره دو جداره طرح چوب
پنجره دو جداره طرح چوب
از ویژگی های پنجره دو جداره طرح چوب می توان زیبایی منحصر به فرد، بی نیاز از رنگ، قابل شستشوی آسان، نصب و تعویض آسان را می توان نام برد.